Menu
  • Автор: Maha Kali

Septicflesh в Минске 11.06.17

11 июня минский клуб RE:PUBLIC трещал по швам: на сцене давали жару культовые греки Septicflesh. Второе пришествие Титанов в Беларуси прошло на ура – люд честной был доволен происходящим на все 200%.

Детальніше: Septicflesh в Минске 11.06.17

  • Автор: Сандра Конопацька

Mgła в Минске 10.06.17

10 июня в минском пабе "Брюгге" состоялся настоящий шабаш во имя великой Тьмы. Польская блек-метал формация Mgła собрала под покровом ночи в столице Беларуси несколько сотен истинных поклонников.

Детальніше: Mgła в Минске 10.06.17

  • Автор: Daily Metal

В Києві зіграли найкращі хіти Iron Maiden

IMG_2152

8-го червня в Києві відбулося масштабне Iron Maiden триб'ют-шоу за участю Blood Brothers – першого офіційний IM-триб’юту на пост-радянському просторі. Ці п’ятеро хлопців не просто переграють пісні британців, а створюють неповторну атмосферу з божевільною енергетикою і роблять це на найвищому рівні. У минулий четвер кожен бажаючий мав нагоду в цьому переконатися.

Детальніше: В Києві зіграли найкращі хіти Iron Maiden

  • Автор: Maha Kali & Анна Соловей

Beermacht | The Gas Station | 27.05

 b (626)

Нещодавно у Львові відбулася грандіозна вечірка – thrash/speed metal fest під назвою Beermacht прогримів 27 травня у клубі Gas Station. Шалений відрив, 8 гуртів і море пива – чим не рай?

Детальніше: Beermacht | The Gas Station | 27.05

  • Автор: Марія Рідкоус

ComicCon – третій фестиваль популярної культури в Києві

DSC03419


Уже третій рік поспіль фестиваль популярної культури ComicCon об’єднує у Києві шанувальників коміксів і фентезі. Тут перетинаються герої всесвітів Marvel та DC, ельфи, трансформери та анімешники. Дефіле косплеєрів чергується із майстер-класами коміксів та турнірами комп’ютерних ігор. ComicCon – фестиваль для справжніх гіків!

Детальніше: ComicCon – третій фестиваль популярної культури в Києві

  • Автор: George Lazurenko

Scream Inc в Киеве: полный эмоциональный взрыв, зрители на сцене и оператор на руках фанов (фоторепортаж)

Если вы не попали концерт Metallica, но хотели, то вам явно стоит пойти на концерт парней из Scream Inc. Музыка и вокал максимально похожи на звук авторов оригинальных песен. А самое главное, драйв и энергия со сцены идет именно такая, какую видели очевидцы трэш-концертов 80-х и за что фаны всего мира ценят эту эпоху. Специально для Вас Daily Metal запечатлел трэш-шоу в Киеве в 2017-м году.

Детальніше: Scream Inc в Киеве: полный эмоциональный взрыв, зрители на сцене и оператор на руках фанов...

Друзі та партнери