Menu
  • Автор: Ольга Нікітіна

Фіолет: Любов - це своєрідна жертовність

сайты ярославля - Каталог сайтов

AddThis Social Bookmark Button

Зовсім недавно черкаську публіку дивували та запалювали енергійні лучани – гурт Фіолет. Ми не проминули нагоди з перших вуст дізнатися про враження від прийому, а також поговорити про музику і не тільки. Відверто, об'ємно, цікаво. Перша частина великого інтерв'ю з Сергієм Мартинюком вже на нашому сайті.

Черкаси за Вашими словами увійшли в «один із найскладніших і найвідповідальніших блоків турових міст». У чому були складнощі і чи витримано відповідальність?

То був найдовший «туровий тиждень» і в плані часу, і в плані кількості концертів. Багато організаційних моментів, переїзди, безпосередньо самі концерти з гіпервідповідальним виступом у Києві. Здається, все минуло на рівні, хоча мене і не полишає відчуття, що могли краще.

У туровий перелік увійшло 13 міст, Черкаси - 7 місто, у альбомі - 8 пісень. Випадковість? Чи вірите ви у містику та магію чисел? Траплялося щось містичне за час подорожі?

Дивлячись про що йде мова. Загалом, я схильний до містицизму, але не так побутового, як глибинного – мені би хотілося вірити, що світом навколо керують якісь невидимі магічні зв’язки. Мені мало фізики та механіки для відчуття повноцінного кайфу. Можливо тому я люблю і книги, і фільми відповідного спрямування. Щодо містики в подорожі, то нічого такого не пригадую, окрім ситуативних розщеплень наших особистостей в процесі переїздів. (Посміхається). Але це радше питання психології.

True Love – значно важчий альбом за попередні. Чи не є це спроба привернути більшу увагу представників сильної статі до Вашої музики? Адже таку звичну лірику більше люблять дівчата.

Аж ніяк. Це радше спроба хоча б спробувати вийти із зачарованого кола українського поп-року. Не певен, що нам вдалося це зробити, але сам досвід особисто мені припав до душі. Особливо в контексті живих шоу. Зрештою, для мене втрачає вагу стилістична приналежність того чи іншого гурту. Мені важливий стержень, дух, зерно. Коли вони є, вже не так важливо, електропоп грає команда чи хардкор. Зрештою, ми і далі граємо поп-музику, просто з дещо іншою емоційною подачею та натиском. Тому і давні шанувальники лишилися при нас, і нових прибуло. (Посміхається). Ми ще ті хитрюги.

Альбом був записаний за підтримки фанів. Хто отримав головний приз? Чи плануєте Ви звертатись до них знову?

Якщо чесно, я не пам'ятаю. Хоча знаю, що суми які надсилались в рамках краудфандингової кампанії варіювали від пару сотень до десяти тисяч гривень. Цих грошей стало, щоб забезпечити запис альбому. Для нас це не мало – #фіолетfamily не розчарувала. Хоча, могли, звісно, і більше скинути за всі роки безоплатних дарувань нами нашої музики. (Посміхається). В майбутньому, ймовірно, ми ще повертатимемось до такої практики. Щоправда, не хочеться набридати людям цими митарствами особливо часто. (Посміхається).

Альбом є, а як щодо кліпів? Коли чекати і чого?

"Пусте" ми видали. Ще чекаємо на "True Love" від лучанина Володимира Штуня. Плануємо також зйомки кліпів на "Двоє проти всіх" та "Вона моя". Час покаже, на що ми спроможемося. Кліпи – це недешеве задоволення. Особливо для реалізації деяких моїх по-справжньому божевільних ідей.

В одній із пісень є звертання «Друже». Що це за образ? Хто найкраще знає Колоса, окрім рідних?

Це образ радше збірно-узагальнений. Чоловічого роду. (Посміхається). Хоча, ніде правди діти, чи не найкращим моїм другом є моя дружина. Тут з нею навряд хто позмагається у істинно важливих знаннях про мене.

У хроніках True Love Ви говорите про любов до музики, шанувальників. А загалом, що таке любов для Вас?

Я постійно інтерпретую її по-різному. (Посміхається). Відносно обставин та предмету любові. Але для мене це останнім часом все більше здатність переступити через власне его задля щастя важливої тобі людини. Своєрідна жертовність, часто непоказна і малопомітна, але життєво необхідна.

Нотатки #truelovetour – це потреба звільнитися від думок чи прагнення бути максимально відкритим?

Це ще один засіб спілкування з нашою фан-спільнотою. Ми подумали, що це може бути цікаво для наших шанувальників поглянути на туровий процес з-за куліс процесу. (Посміхається). Нам нічого приховувати, натомість люди мають змогу відкрити нас з дещо іншого боку. Процес кумиризації музикантів часто призводить до викривлення об’єктивної реальності, але так – ми теж ходимо в туалет, магазини та в нас бувають бодуни. (Посміхається).

Другу частину інтерв'ю чекайте зовсім скоро. У ній ми поговорили про Х-досвід, подальші плани, ставлення до життєвих табу та багато іншого. Дочекайтеся, якщо хочете знати більше.

Друга частина інтерв'ю

Текст: Ольга Нікітіна

справочник предприятий - организации россии

Друзі та партнери