Menu
  • Автор: Сандра Конопацька

Сергій Нєфат (Blood Brothers): Iron Maiden – саундтрек мого життя

сайты ярославля - Каталог сайтов

AddThis Social Bookmark Button

За день до триб'ют-шоу Blood Brothers в клубі 'Atlas DM поспілкувався із засновником та ідейним лідером офіційного європейського триб'ют-гурту Iron Maiden – Сергієм Нєфатом. Говорили про майбутній концерт, європейські тури та про те, в чому полягає різниця між поняттями cover та tribute.

Вже завтра в столичному клубі ‘Atlas пройде велике триб’ют-шоу Iron Maiden від Blood Brothers. Як підготовка та настрій перед концертом?

Все супер! Дуже давно чекали можливості виступити вдома. Готуємо багато сюрпризів. Зокрема, сьогодні закінчив роботу над відеоконтентом, який точно порадує глядача! Концерт у Атласі ми плануємо зняти на відео. Так би мовити, «увіковічнити» цей виступ. Хочеться все зробити як слід. Сподіваюсь, усе вийде! 

Концерт в ‘Atlas для гурту – перший подібний досвід сольного виступу в Києві. Чого очікуєш та на що сподіваєшся завтра?

Я давно мріяв зробити щось подібне у Києві. Ми постійно робимо сольні виступи у різних містах як в Україні, так і за кордоном, а от у Києві до сьогодні якось не складалося. Дуже сподіваюся, що буде багато глядачів. Річ у тім, що музика Iron Maiden не дуже популярна в нашій країні. Крім цього,  взагалі українці упереджено ставляться  до триб’ютів.

Декілька місяців тому до гурту приєднався вокаліст Костянтин Науменко (Sunrise, Delfinia, Titanium). Як вам працюється разом?

Костянтин ідеально вписався у наш колектив. Ми умовляли його ще рік тому. Він дуже серйозно ставиться до своїх обов’язків, і це найголовніше. Костя – справжній професіонал! Наразі я не чув, щоб хтось в Україні так класно співав Iron Maiden. Костя це робить просто неймовірно круто!

Зовсім нещодавно ви відіграли європейський тур, відвідавши з концертами Болгарію, Румунію та Польщу. Як зустрічала вас Європа цього разу?

Європа завжди зустрічає класно! Тим паче Польша, де Iron Maiden – абсолютно культова група. Це взагалі наше перше турне з новим солістом, зі своїм бек-лайном та ще й з новим учасником гурту – водієм Артуром. Отже, ми зробили крок уперед і тепер маємо ще більше можливостей!

Ваш тур до Польщі до останнього «висів у повітрі» через проблеми з візами. Як вдалося це вирішити?

Річ у тім, що нас ввели в оману ще перед поїздкою до Болгарії та Румунії. У візовому центрі нас попередили, що ми маємо оплатити візовий збір за два тижні до подачі документів. Коли справа дійшла до оплати, нам призначили подачу документів аж на 21 травня, а перший концерт мусив відбутися 19 травня! Прикольно, що ми дізналися про це напередодні травневих свят, і були змушені майже тиждень пити валер'янку. Коли, нарешті, свята скінчилися, ми дізналися, що у середу у консульстві вихідний, а візовий центр нічого не може зробити. Тому шукали шанс потрапити до консула, який у свою чергу приймає лише по середам. Нарешті ми отримали листа про перенесення подачі документів і встигли вирішити питання з візами вчасно.

А як українські міста, порівняно з європейськими, зустрічають Blood Brothers?

У містах України, де Blood Brothers регулярно виступають, вже давно є своя аудиторія. Тут дуже добре розуміють, який драйв можна отримати на нашому шоу. Тому з першої пісні усі відриваються на повну.

У Європі Blood Brothers тільки починають робити собі ім’я. Першу половину концерту ми змушені добряче попрацювати, щоб завести публіку. Але врешті-решт всі відриваються.

Як взагалі живеться українським триб’ют-гуртам? Кого українська аудиторія «сприймає», кого ні, і чому?

Все дуже просто. Українець не розуміє різниці між cover та tribute-виконавцем. Це стосується як глядачів, так і музикантів. Я часто бачу в нас афіші триб’ют-гуртів і не перестаю дивуватися. У нас розібрати десять пісень The Beatles – і ти вже триб’ют на The Beatles, розумієш? Музикантів не хвилює їх зовнішній вигляд, їх подача і, головне, автентичність у виконанні. Це називається cover-гурт, аж ніяк не tribute. Я знаю чотири або п ять українських триб’ютів, а інші до цього не мають жодного відношення. В результаті ця сіра маса колективів псує репутацію хорошим триб’ют-артистам у нашій країні.

Твоя місія в музиці та Blood Brothers зокрема – це…

Iron Maiden – саундтрек мого життя. Це велика відповідальність – виконувати їх пісні для таких прихильників, як я сам. Ми всі – частина великої сім’ї. І це відчувається у кожній країні та місті, де ми виступаємо. Iron Maiden – це увесь Світ навколо мене. Це чудовий спосіб зближення людей, які мають різну культуру, різний колір шкіри. Це абсолютно позитивне явище, яке об’єднує людей!

Blood Brothers – це мій спосіб вираження себе. Завдяки цьому ми маємо можливість подорожувати, знайомитися з новими людьми, які поділяють наші цінності. А цінності фанів Iron Maiden – це завжди добро та мир! А що може бути краще?

Три причини прийти завтра на шоу в ‘Atlas.

Кожен має шанс почути більш ніж 20 треків групи Iron Maiden, подивитися справді хороше шоу та добряче відірватися! Взагалі, хороших концертів за таку ціну не так і багато. Тому я дуже рекомендую прийти. Я впевнений, ви отримаєте найкращі враження!

справочник предприятий - организации россии

Друзі та партнери