Menu
  • Автор: Сандра Конопацька

Гарік Подольський: Ми не уявляємо життя без «Булави»

сайты ярославля - Каталог сайтов

AddThis Social Bookmark Button

Вже цієї п'ятниці «Рок-Булава» вдарить потужними хвилями року по узбережжю Дніпра! В передчутті першого триденного опен-ейру літа ми поспілкувались з арт-директором фестивалю Гаріком Подольським.

До «Рок-Булави 2017» залишається всього декілька днів. Як просувається підготовка фестивалю?

Підготовка іде повним ходом. Ми її почали ще восени, а зараз уже фінальні роботи доводимо до кінця і практично готові розпочати фестивальне літо.

Що нового планується на фестивалі цьогоріч? Чим «Рок-Булава 2017» відрізнятиметься від фестивалів минулих років?

Цього року у нас більш зірковий лайн-ап, а також усі три дні буде працювати «Альтернативна» сцена! Ми зробили програму по гуртах більш насиченою стилістично, не оминули жодного жанру в рок музиці. Окрім музики додали багато спортивних розваг, а також прогулянки по Дніпру на великому катері! А ще організували велику зону фудкорту, що задовільнить смаки найвибагливіших гурманів.

Чи будуть якісь зміни в інфраструктурі фестивалю? В сценах? Чи немає, наприклад, планів зробити більшою другу сцену фестивалю?

Цього року «Головна» та «Альтернативна» сцени змінять своє обличчя кардинально! Вони змінять своє розташуванні, а також вони стануть технічно вищими ніж минулого року. Звісно світловий супровід також збільшиться.

Хедлайнером «Рок-Булави 2017» стане O.Torvald. Про участь гурту фестиваль оголосив задовго до перемоги на відборах «Євробачення». Чи вплинуло згодом «Євро» на «Рок-Булаву»?

Чесно навіть не знаю. Багато людей їх любили ще до участі в Євро! Вони вже давно є хедлайнерами багатьох крутих літніх фестів, а тому… Ні, «Євробачення» ніяк на нас не вплинуло.

Як взагалі відбувається формування лайн-апу фестивалю? Кого запрошуєте за межами відборів і чому?

Ми завжди беремо багато молодих команд на відміну від інших фестів. Багато хто взагалі вважає, що ми є своєрідною стартовою площадкою для молоді. Тому окрім відборів на голосуваннях ми також беремо багато гуртів, у яких є бажання грати цікаву альтернативну музику. Для цього у нас і працює «Альтернативна» сцена.

Чи не вважаєте ви відбір гуртів через голосування в соціальних мережах досить необ’єктивним та малопов’язаним із музикою в цілому? І чи зміниться ця система у зв’язку з Законом про блокування «ВКонтакті»?

Всім відомо, що всі фестивалі ведуть ці голосування. Звісно, головним чином це робиться для активної реклами фестів. Чи будуть зміни? Думаю, що ні. Бо кожен організатор прагне більшої публіки на фестивалі. А цікаві гурти організатори беруть завжди без голосування.

Охарактеризуйте узагальнений «ідеальний гурт фестивалю». З якими колективами найприємніше працювати?

За 5 років фестивалю ми багато з ким працювали, але найлегше було працювати минулого року з гуртом Антитіла. Вони при всій своїй зірковості дуже відкриті, лояльні та без всяких райдер-понтів, а це велика рідкість в цій справі.

З якими труднощами стикаєтеся під час організації фестивалю? Що найважче в організації опен-ейру?

Як завжди фінансова складова, бо ми фест робимо уже 5 рік без спонсорів та різних бюджетних дотацій, а це дуже важко в нашій країні.

Чим для вас є «Рок-Булава»?

«Рок-Булава» уже стала частиною життя нашої команди. Ми не уявляємо життя без «Булави»!

Спілкувалась: Сандра Конопацька

справочник предприятий - организации россии

Друзі та партнери