Menu
  • Автор: Dima Entis

Роботи заговорили українською

сайты ярославля - Каталог сайтов

AddThis Social Bookmark Button

Київський гурт Robots Don’t Cry презентує перший україномовний сингл.

Композицію було написано для попереднього релізу, але в останній момент було прийняте рішення відкласти її до кращих часів.

​Володимир Богуш (фронтмен гурту) про пісню "Струм": «Нас завжди питають чому ми не співаємо українською, адже то є наша рідна мова. Тому і народилась ідея зробити такий собі експеримент і написати пісню українською, щоб подивитись на реакцію наших шанувальників. Ця пісня повинна була увійти до попереднього альбому 'Рівень людяності' ('Уровень человечности', – прим. Цуката), але ми вирішили, що вона не вписується у концепт альбому, то ж тимчасово її відклали, а потім і зовсім забули. Час прийшов. То ж зустрічайте, пісня "Струм", як завжди, про кохання та романтику. Всім пісяра.»

Реліз синглу "Струм" заплановано на 13 березня, саме в день народження гурту, в усіх популярних онлайн-магазинах та стрімінгових сервісах.

Нагадаємо, що за плечима хлопців вже 5 повноформатних альбомів та 12 років досвіду. А просто зараз Robots Don’t Cry працюють над майбутнім англомовним EP.

справочник предприятий - организации россии

Друзі та партнери