Menu
  • Автор: Наталія Дмитрук

ФІОЛЕТ презентував кліп на пісню "Тиша"

сайты ярославля - Каталог сайтов

AddThis Social Bookmark Button

Спонтанно видана Фіолетом наприкінці 2016-го року "Тиша" отримала екранізацію від львівської команди "Stay in Focus", авторів інших кліпів гурту – на пісні "21 грам" та "Вечірній Львів". В центрі відеоряду – маленька історія великої самотності, масштаби якої сягають значно далі пустих стін квартир.

"Людина – істота питомо космічна. Не дивно, що і відчуття її, особливо в крайніх проявах, болюча самотність це чи божевільна закоханість, інколи набувають космічних масштабів. Все з віри нашої – в пустопорожню скінченність всього земного, або навпаки – в безконечність досвідів та нових вражень. Я за останній варіант: людина сильніша обставин. Часто нам просто бракує часу і витримки дочекатися змін, або самим стати джерелом і рушійною силою цих змін. Інколи нам бракує пауз і тиші, аби поглянути на все збоку, видихнути і рухатися далі", — Колос.

Зйомки кліпу проходили на студійних локаціях у Луцьку та Львові, хоча в результаті до відео потрапив матеріал, відзнятий виключно у Львові. Окрім Колоса, у кліпі фігурує львівська художниця Юля Марченко, авторка офіційної обкладинки до синглу "Тиша".

Офіційні сторінки та спільноти гурту:
vk.com/fiolet_band
www.facebook.com/fioletband
soundcloud.com/fioletband
instagram.com/fiolet_band
www.youtube.com/Fioletstyle

справочник предприятий - организации россии

Друзі та партнери