Menu
  • Автор: Сандра Конопацька

Somali Yacht Club виступить в Чехії разом зі Стінгом та Kasabian

сайты ярославля - Каталог сайтов

AddThis Social Bookmark Button

Український музичний та стріт-арт фестиваль RespublicaFEST, що щорічно проходить в перші вихідні вересня, починає ряд партнерських проектів із великими європейськими фестивалями задля розвитку експортного потенціалу українських артистів. Цього року «Республіка» делегує український стоунер-гурт Somali Yacht Club представляти українську музику на одному із найбільшому фестивалі в Чехії – Metronome Festival Prague!

Саме там цьогоріч будуть виступати Sting, Kasabian, Young Fathers, GusGus, Garden City Movement та інші. Цей фестиваль вважається найперспективнішим музичним івентом країни, оскільки проходить одночасно із іншим найбільшим опен-ейром країни в центрі Праги – United Islands of Prague, на який вхід абсолютно безкоштовний. Таким чином, за одні вихідні, туристи та жителі міста можуть одночасно відвідати два фестивалі, погуляти в одному із найкрасивіших міст світу і послухати своїх улюблених артистів. Більш детальну інформацію можна отримати на офіційному сайті фестивалю: https://www.metronomefestival.cz/en

Цей партнерський проект RespublicaFEST допоможе стати потужним драйвером у розвитку експортного потенціалу українських музикантів, що виступають на фестивалі у Кам’янці. Для Metronome Festival Prague цей проект став хорошою можливістю поздоровити українських друзів із безвізовим режимом для подорожей і запросити до себе в гості.

Серед всіх українських гуртів вибір RespublicaFEST зупинився саме на Somali Yacht Club через їх першокласні живі виступи, запис одного із самих яскравих рок-альбомів останніх років та ідеального тандему їх музики та духу запрошуючого фестивалю.

RespublicaFEST започаткував ряд проектів для налагодження міжнародного співробітництва та розвитку молодої української музики: проект «Music Factory», що пройде одразу в двох країнах, допоможе нашим артистам та арт-менеджерам отримати міжнародний досвід роботи та виступів; партнерський проект із європейськими фестивалями відкриє двері найкращим представникам нової генерації нашої музики до широкої європейської аудиторії. Крім того, сам фестиваль розширює географію артистів, котрих запрошує на свої сцени.

ЦьогорічRespublicaFEST пройде в мальовничому місті Кам’янець-Подільський із 1-3 вересня і запросить до себе улюбленців всіх танцполів України, гіпнотичних електронних магів Beissoul & Einius, неперевершеного мелодіста Leo Mantis, найяскравіших жіночих колективів із душею та неперевершеними текстами Vivienne Mort та Один в Каное, енергійних ска-рокерів «Жадан і Собаки» та інших, швейцарських, німецьких, чеських артистів, імена яких будуть оголошені зовсім скоро. Детальна інформація та квитки: http://respublicafest.com

справочник предприятий - организации россии

Друзі та партнери