Menu
  • Автор: Ольга Нікітіна, Євгеній Буряк

«Kamasutra» у сімейному колі від Kolos&Brothers

сайты ярославля - Каталог сайтов

AddThis Social Bookmark Button

Kolos&Brothers | 17.03 | Millenium

17 березня Черкаси вже вкотре зустрічали фронтмена гурту Фіолет Сергія Мартинюка, проте цього разу з його сольним особливим проектом Kolos&Brothers. Виступ у форматі голос & електро, або за словами Колоса «електрошапітодуету» відбувався спільно з клавішником гурту «Фіолет» Петром Свістом. З собою хлопці привезли дебютний альбом проекту під провокативною назвою Kamasutra.

Розпочали з теплої та доброї "Уно-дуно" та нової "Пісні щастя", варіюючи нові та старі композиції, що не заважало присутнім голосно підспівувати та завзято танцювати. Атмосфера була саме такою як її планував Колос у постах в соцмережах – домашньою, затишною, родинною. Відчувалося, що саме тут і зараз немає і не може бути нікого зайвого.

Особливістю кожного з виступів Колоса є те, що вони абсолютно різні, унікальні, нестандартні та безперечно відверті. Коли людина на сцені максимально відкриває душу, впускаючи до неї, демонструючи довіру, це відчувається на особливому тонкому рівні. Саме такий зв'язок є між прихильниками творчості гурту та його учасниками. Це Kamasutra сучасності, яка навчає оголювати найпотаємніші почуття, нерви, відпускати, здобувати, обмінюватися досвідом, емоціями, не стримуватись, бути вільним, щирим, не стидатись прихованих, сплячих демонів, знати, що тебе зрозуміють, підтримають, вислухають.

Сам Сергій Мартинюк неодноразово зауважував, що саме у проекті Kolos&Brothers він дозволяє собі значно більше, практично все. Альбом, який презентували музиканти у рамках виступу – це фактично сповідь, інформативна, вичерпна, без цензури. Це дорогоцінний подарунок прихильникам. Справжнім прихильникам, які вміють читати між рядками. Тим, котрі завжди знають куди і чому йдуть, проте навіть вони не можуть передбачити, що отримають в результаті. Загадковість, постійна інтрига, безупинний розвиток – все це магнітом тримає і щосекунди притягує нових шанувальників. Та остаточного секрету успіху розгадати ще не вдалося нікому.

Виступ, який складався з двох частин пролетів як одна мить. Були у ньому пісні Фіолету різних періодів творчості, нові композиції, замовлення від присутніх. Був "Морфій" в акустиці, що здивувало Колоса, та особливий вихід на біс, під руки та шалені оплески присутніх.

Цього вечора було багато всього, проте лише позитивного: тепла, любові, щирості, запалу, драйву, шаленства, співу, голосів, музики, оплесків, танців, відвертості, поглядів, дотиків, обіймів, сміху, щастя. Мало було лише часу, котрий надто швидко спливав.

Ніколи не бійтеся відкрити душу, коли відчуваєте необхідність це зробити. Не бійтесь плакати, сміятись, проявляти емоції, коли слухаєте улюблену музику. Бо у тому є справжні ви. Це найвища цінність. Такі музиканти як Kolos&Brothers про це добре знають.

Повний фотозвіт за посиланням: https://flic.kr/s/aHskRfqENA

Текст: Ольга Нікітіна
Фото: Євгеній Буряк

справочник предприятий - организации россии

Друзі та партнери