Menu
  • Автор: Dima Entis

Мрія Життя дали сольний концерт у Києві

сайты ярославля - Каталог сайтов

AddThis Social Bookmark Button

«Сильно, змістовно та роково» - саме цими словами можна схарактеризувати виступ ніжинського гурту Мрія Життя у столиці. 18-го березня хлопці відіграли свій великий сольний концерт в підтримку нового міні-альбому 'Мої зволікання'. Столичний арт-паб «Бочка на Подолі» став рок-прихистком для музикантів та відвідувачів концерту того дня.

Не обійшлося на концерті і без сюрпризів, адже хлопців прийшли підтримати творчі друзі з Ніжина, які заспівали пісні з репертуару Мрії Життя. Зокрема в дуеті з Андрієм Панькевичем заспівала вокаліста гурту Go_A Катерина Павленко пісню "Не здавайся!". Фронтмен гурту Біла Вежа Максим Іващенко виконав самостійно свою улюблену пісню з репертуару Мрії Життя "Не смій падати з ніг".

Вокаліст гурту Андрій Панькевич коментує, що виступати перед київською публікою особливо приємно: «Ми дуже вдячні усім, хто знайшов час відвідати наш концерт. У залі була така атмосфера, наче ми усі знайомі не один рік. Дуже приємно виступати перед такою публікою, вона заряджає доброю енергією на багато днів. Окрема подяка людям, які їхали на концерт з інших міст! Люди,ви чудові».

Окрім того, на сольному виступі Мрії Життя прийшла в лідер мистецької формації «Творчий сектор» Мальва Кржанівська, яка прочитала кілька своїх свіжих поезій.

Відвідувач концерту Тимофій Зезюлькін давно є прихильником гурту і підспівав під час сольнику кожну пісню: «Кожен концерт Мрії Життя - це незвичайний та неймовірно душевний перформанс, який надовго засідає в серці. Я знаю, про що я говорю, адже відвідував їх концерт вже четвертий раз. Мрійники, у складі Андрюхи, Діми, Сергія і Колі, роблять неймовірну музику, котра відрізняється від усього того, що роблять зараз представники української сцени. Це феномен української музики без перебільшень. Уже 3 роки я слухаю абсолютно всі пісні гурту, адже кожен трек має свій посил, думку і емоції. Це ті складові, через які я люблю цей гурт усім серцем і душею».

Сильний та надривний голос Андрія Панькевича та добірні гітарні композиції Дмитра Хижняка і Миколи Пивоварова в поєднанні із барабанами Сергія Ігнатова – створюють неймовірно потужні хардові композиції з елементами електроніки та альтернативи. Гурт співає пісні на соціальні теми, спонукає слухачів не здаватися, не зневірюватись, а йти до мети і мріяти.

Мрія Життя вже встигли відвідати Чернігів, Вінницю і Ніжин. Наступні міста, куди хлопці повезуть свою мрійливу творчість, це Одеса та Чернівці.

 «Мрія Життя» в соцмережах:
http://vk.com/mriyazhuttya
https://www.facebook.com/mriyazhuttya

справочник предприятий - организации россии

Друзі та партнери