Menu
  • Автор: Ольга Нікітіна, Євгеній Буряк

Музичне «Сонце» від Антитіл

сайты ярославля - Каталог сайтов

AddThis Social Bookmark Button

30 березня до Черкас у рамках туру «Сонце» завітав один з найвідоміших українських гуртів «Антитіла». З собою музиканти привезли двогодинну програму, що складалася як з нових, так і знаних композицій. Виступ вийшов глибоким та насиченим, яскравим, різноманітним та незабутнім.

Достукатися до сердець – це справа складна, проте можлива. У тому найкращим засобом, безперечно, є музика. Музика, котра об’єднує і надихає жити. Музика, котра мов сонце пробуджує зі сну, лагідно торкаючись найпотаємніших куточків людської душі. Саме такою є музика «Антитіл».

У творчості гурту зібрано безліч тематик, які так чи інакше є частиною життя кожного. Будь-хто і в будь-який момент може знайти відповідь на власні запитання у текстах та мелодіях.

Так, розпочавши з запальної "Танцюй", лідер гурту Тарас Тополя не оминув жодної важливої теми, яку до цього вклав у свою музику. Зокрема, найліричнішими та надчуттєвими були пісні "Не сумуй" на слова бійця АТО Олександра Рожко, "Люди як кораблі" на честь Андрія Кузьменка та "Птаха".

Антитіла | 30.03 | Черкаси

Повний фотозвіт за посиланням: https://flic.kr/s/aHskXoDfyx

Проте довго сумувати своїм прихильниками «Антитіла» не дозволили. Композиції "Лав", "Ми", "Молоком", "Все красиво", "Буду-вуду" підняли весь зал філармонії на ноги, хоча й до цього вже з першої пісні відвідувачі танцювали і підспівували на повну силу.

На завершення концерту Тарас Тополя запросив всіх на грандіозний столичний виступ у травні та записав відео з привітаннями з Черкас. А після цього приємним бонусом стала фото- та автограф-сесія у холі філармонії. Давайте звучати і все буде красиво під нашу українську музику!

Текст: Ольга Нікітіна
Фото: Євгеній Буряк

справочник предприятий - организации россии

Друзі та партнери