Menu
  • Автор: Maha Kali

Hellish Meeting I | Lviv | 25.03

сайты ярославля - Каталог сайтов

AddThis Social Bookmark Button

25 березня у львівському клубі UNDERGROUND чорну месу під назвою Hellish Meeting I відправили чеські блекери Inferno. Допомагали їм представники українського дивізіону: Atra Mors, Ungoliantha та NordWitch.

Першими здійснювати богохульні акти випала честь львів’янам Atra Mors. З першими рифами на майданчик увірвалась агресія, яка змітала все на своєму шляху. Не дивлячись на те, що зазвичай на розігрів мало хто приходить, цього разу під сценою стовбичило та трясло патлами немало металхедів. Запальна суміш з трешу, блеку та красту змусила присутніх піти «у відрив». Плотний гітарний звук, шалена ритм-секція та утробний вокал – саме цим запам’яталась Atra Mors.

Другими вийшли на сцену NordWitch – ще один молодий український та перспективний female fronted blackened Death metal гурт. Як було помітно, на них чекали, тому публіка за лічені секунди спалахнула і поринула у пітьму. Гурт був заснований у 2015 році, але вже став досить популярним в Україні. Особисто я, окрім чеських гостей, хотіла ще раз побачити/почути NordWitch. Їх виступи завжди заворожують, та не залишають байдужими нікого. Якісна й качова музика NordWitch не підходить під стандарти, саме тому й приваблює. Мелодійні соло, вібрато, арпеджіо, рівні бластбіти, ламані ритми, тексти, що чіпляють – музиканти не поскупились і витратили час, щоб зробити свою творчість цікавою. Чоловіча половина присутніх кайфувала, адже потужний голос вокалістки здатний звести кого хоч з розуму.

Опісля них місце на сцені зайняли легенди українського блек-металу – гурт із 20-річним стажем – Ungoliantha. У цей час зал повністю був забитий блекерами, було навіть важко проштовхнутись. На мене виступ чомусь навіяв тугу, причину не можу знайти цьому. Публіка була в захваті, а метри, в свою чергу, давали жару. Різке гітарне тремоло, барабанні збивки, вокал, що роздирає душу – ветерани українського блеку ще дадуть фору будь-якому новому гурту. Родзинкою стали клавішні, які пом’якшували брутальну атмосферу, яка диким птахом накинулась на присутніх. Ungoliantha виклалась на усі 100%, явивши свій огидний вигляд і підкоривши чорним павутинням усіх присутніх.

Після тривалого розігріву черга дійшла й до Inferno. В один і той же день, а саме 25 березня, у Києві відбувався концерт німецьких трешерів Sodom, але справжні тру-блекери приїхали у Львів заради чехів. Inferno славиться своїми виступами, які сповнені люті, ненависті та відрази до усього людського. Чехи порадували усіх шанувальників унікальним шоу. Жорсткі рифи, поєднані з сильною ритм-секцією та пронизливим вокалом привели публіку в екстаз. Звуки, візуальні ефекти, відчеканений роками образ – саме з таким озброєнням в Україну завітали чехи. І не прогадали. Цей гурт є одним із найвпливовіших у блек-металі на світовому рівні, і це не дивно – унікальний музичний стиль та надзвичайно харизматична подача піднімають Inferno на найвищий щабель музичної еволюції жанру. Жертва – принесена, а ритуал – виконаний. Після цього виступу відчувалось, що публіка отримала новий заряд енергії, адже творчість Inferno перевертає з ніг до голови усталені принципи, відмовляється від канонів, визволяє з тенет сірої буденності.

Редакція Daily Metal висловлює подяку Grand Sounds Promotion за надані акредитації та сподівається на ще не одну зустріч з Inferno, з презентацією нового альбому. DM бажає Atra Mors, Ungoliantha та NordWitch творчої самореалізації та успіхів!

Текст: Maha Kali

справочник предприятий - организации россии

Друзі та партнери