Menu
  • Автор: Володимир Семененко, George Lazurenko

Crowbar | Sentrum | 26.03

сайты ярославля - Каталог сайтов

AddThis Social Bookmark Button

Останній уїкенд березня в Києві видався дуже «важким». Ледве встигнувши розчесати хаєр після потужного виступу легенд німецького трешу Sodom у суботу, як вже в неділю ввечері було продовження відриву в клубі Sentrum під не менш легендарну групу, але вже з Америки та в стилі сладж. В рамках європейського туру на підтримку альбому The Serpent Only Lies завітали нью-орлеанці Crowbar.

Початок концерту затримався на дві з половиною години від зазначеного в афіші часу. Наскільки стало відомо, по причині затримки авіарейсу. Так як більшість апаратури транспортувалась разом з музикантами, то саунд-чек проводили похапцем безпосередньо перед виступом. Без будь-якого пафосу музиканти зайшли через парадний вхід, привітались з фанами і відразу помчали на сцену. Приємно здивувало те, що музиканти з багаторічним стажем віднеслись з розумінням та повагою до своїх фанатів, які вже дві години стояли в залі в очікуванні обіцяного «м'яса». Хоча такий поспіх і негативно вплинув на якість звуку, це не завадило Crowbar розірвати зал досить втомлених відвідувачів.

Потужні сладжеві «качі» чергувались с енергійними трешово-хардкорними моментами, під які половина залу зривалась в агресивний та місцями навіть небезпечний мош. Знайшлось і немало відчайдухів, котрі вирішили випробувати міцність нервів та спритність охорони, влаштовуючи stage jumping.

Crowbar | 26.03 | Sentrum

Повний фотозвіт за посиланням: https://flic.kr/s/aHskTBEjYU

В загальному концерт пройшов у напівдомашній атмосфері. Музиканти просто кайфували на сцені, роблячи свою справу, без награного пафосу, в той же час тримаючи тісний контакт з залом. За що в нагороду отримали дуже теплий прийом в столичному клубі Sentrum.

Текст: Володимир Семененко
Фото: George Lazurenko

справочник предприятий - организации россии

Друзі та партнери