Menu
 • Автор: Daily Metal

В Києві зіграли найкращі хіти Iron Maiden

сайты ярославля - Каталог сайтов

AddThis Social Bookmark Button

IMG_2152

8-го червня в Києві відбулося масштабне Iron Maiden триб'ют-шоу за участю Blood Brothers – першого офіційний IM-триб’юту на пост-радянському просторі. Ці п’ятеро хлопців не просто переграють пісні британців, а створюють неповторну атмосферу з божевільною енергетикою і роблять це на найвищому рівні. У минулий четвер кожен бажаючий мав нагоду в цьому переконатися.

За 26 років Незалежності Iron Maiden так жодного разу не приїздили до України. Саме тому Blood Brothers дають чи не єдину можливість почути музику легендарних британців наживо. Тим не менш, побачити триб’ют у столиці можна вкрай рідко. Колектив виступає за кордоном, де користується великою популярністю. На жаль, у країнах східної Європи музика Iron Maiden залишається в андеграунді, що, звісно, відображається і на Blood Brothers.

У березні 2017 року Blood Brothers анонсували довгоочікуваний концерт у клубі Atlas. Організатором заходу виступило концертне агентство «Перекресток».

Початок концерту був призначений на 20:00. О 20:25 у колонках закладу залунав хіт гурту UFO – "Doctor Doctor". Саме ця композиція звучить перед початком виступів Iron Maiden вже багато років. Відкривали концерт кияни з інтро легендарного DVD Rock In Rio. Протягом інтро на екрані клубу ‘Atlas була нарізка з останніх кліпів Iron Maiden. З першої хвилини хлопці почали активно розігрівати фанатів творчості «Залізної Леді», яких зібралося чимало!

Виступ Blood Brothers тривав більше двох годин. Сет-ліст складався з понад двадцяти пісень Iron Maiden. Серед них були як всім відомі хіти, так і композиції, які Iron Maiden не виконували вже протягом тривалого часу, а деякі і взагалі ніколи не грали наживо.

На кожну з пісень колектив приготував концептуальний відеоряд. Окремо варто відзначити композицію "Blood Brothers", яку Костянтин – соліст гурту – присвятив фанатам Iron Maiden в Україні та в усьому Світі. Відеоряд складали фото фанатів гурту з різних куточків Світу, від Китаю до Мексики.

IMG_1651

Blood Brothers приділяють багато часу автентичності шоу. Таким чином, під час "The Trooper" соліст бігає з прапором Британії, а під час композиції "Powerslave"з’являється у масці, яка відносить глядача до стародавнього Єгипту.

Також хлопці залишають місце для свого креативу. Зокрема, у другій половині "The Trooper" з’являється і український прапор.

«Побратими» відіграли одну з найдовших композицій Iron Maiden – "The Red And The Black", що триває понад 13 хвилин. Після безсмертного хіта "Hallowed Be Thy Name" Blood Brothers пішли зі сцени, а вже зовсім скоро повернулися під бурхливі оплески натовпу, виконати три останні пісні на біс. Серед них була "Aces High", яка починалася з легендарної промови Черчилля, після якої Англія вступили у Другу Світову.

Згодом Blood Brothers виконали, мабуть, найпопулярніший трек Iron Maiden – "Fear Of The Dark". Увесь Атлас стрибав разом з музикантами!

IMG_2169

Під завісу шоу, з вигуками Костянтина «Scream For Me Kyiv!» Blood Brothers розпочали одноймену композицію з першого альбому британців – Iron Maiden. На завершення на сцені з’явився Eddie, без якого не обходиться жоден концерт Iron Maiden.

Поява монстра – кульмінація шоу! Розбиті коліна та синці у музикантів – кращий показник їх самовіддачі! Концерт у Києві не став винятком.

Наразі Blood Brothers працюють над концертним відео, тож незабаром шоу, що відбулося 8-го червня в клубі ‘Atlas, можна буде подивитися в мережі. Слідкуйте за сторінками гурту!

www.bloodbrothers.com.ua

www.facebook.com/bloodbrothers.ua

www.instagram.com/bloodbrothers_im

До вашої уваги - сет-ліст Blood Brothers: 

 1. Doctor Doctor | Inro | Man Of The Edge
 2. Futureal
 3. Be Quick Or Be Dead
 4. 2 Minutes To Midnight
 5. Wasted Years
 6. The Trooper
 7. The Red And The Black
 8. Intro | Powerslave
 9. Flight Of Icarus
 10. The Evil That Men Do
 11. Flash Of The Blade
 12. Transylvania
 13. Brave New World
 14. Blood Brothers
 15. The Wicker Man
 16. Can I Play With Madness
 17. 22 Acacia Avenue
 18. Run To The Hills
 19. Hallowed Be Thy Name
НА БІС:
 1. Intro / Aces High
 2. Fear Of The Dark
 3. Iron Maiden

Більше фото: https://flic.kr/s/aHskXbrV41

Фото: Саргій Ярошевський

справочник предприятий - организации россии

Друзі та партнери